Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Strzyżewskim

2016-10-22     Halki, Filipa, Przybysława     "Kto chce rozkoszować się radością - musi ją dzielić. Szczęście bowiem narodziło się jako jedno z bliźniat " - George Gordon Byron     Witaj na naszej stronie.

Gorące wiadomości

 USUWAMY AZBEST

      30   września   2016  roku  uczniowie  klas 0-IV uczestniczyli   w ciekawych zajęciach edukacyjnych w ramach projektu "Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego".

                                                                                             Galeria 

ZEBRANIE Z RODZICAMI - PRELEKCJA

W związku z tym, że nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu ,,Zabawy z językiem polskim” a tym samym licznych konkursów promujących czytelnictwo w dniu 29 września 2016 roku o godzinie 15.30 odbyła się prelekcja dla rodziców pt. ,,Jak połknąć bakcyla czytania”. Prezentacja przekonywała rodziców o roli czytania w każdym wieku dziecka  oraz zachęcała do czytelnictwa jako działania przynoszącego korzyści na wielu aspektach rozwoju.

 

MAGIC SHOW

29 września 2016 roku naszą szkołę odwiedził iluzjonista, który zademonstrował nam niezwykle intrygujący  pokaz pt. ,,Magic Show”. Artysta dał pokaz żonglerki, magii oraz niezwykłej zręczności opanowanej do perfekcji. Do zabawy byli włączani też uczniowie, którzy chętnie brali udział w kolejnych etapach pokazu. Występ został nagrodzony gromkimi oklaskami.

                                                                                              Galeria 

 

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dnia  15  września  2016  roku  odbyły  sie  Gminne  Biegi  Przełajowe w  Rzepienniku  Strzyżewskim.  Z naszej  szkoły wzięło  udział 10  uczniów z  klas IV - VI. Zawodnicy mieli do przebiegnięcia 1000 m (dz) i 1500 m(chł).

Najlepsze miejsca zajęli:

Natalia Roman z kl. IV        I miejsce

Justyna Gogola kl. IV          II miejsce

Paulina Gogola z kl. VI        I miejsce

Zuzanna Słowik z kl. VI       II miejsce

                                                                                                 Galeria

 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

1 września 2016 roku rozpoczął się nowy rok szkolny 2016/2017. Pierwszy dzień szkoły to z pewnością jeden z najważniejszych dni w tym roku. Wszystkie dzieci pożegnały już wakacje i powitały swoje wychowawczynie, kolegów i koleżanki.

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego życzymy wszystkim, aby czas spędzony w szkole był bogaty w radosne chwile, nowe przyjaźnie, a każdy dzień był okazją do rozwijania swoich zainteresowań, umiejętności i ustawicznego pogłębiania wiedzy.

 

                                    Rok szkolny czas zacząć! Powodzenia!

Wyswietlen: 54528
Aktualności
Licznik odwiedzin :
Preferowana przeglądarka Mozilla Firefox                                     Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska